Главная » Общество » Як правильно вибрати пиломатеріали

Як правильно вибрати пиломатеріали

Сучасний ринок пропонує різноманітні пиломатеріали, які застосовуються при будівництві дерев’яних будинків. Покупцеві треба вивчити хоча б основну термінологію для того, щоб була можливість говорити на одній мові з продавцем і зуміти підібрати той товар, який був спочатку запланований для подальшого будівництва.

Як правильно вибрати пиломатеріали

med

При підборі пиломатеріалу треба орієнтуватися на породу дерева і вид його обробки. При пропущенні колод через циркулярну пилку у нього утворюються дві площини і воно називається лафетом. При утворенні на лафеті не двох, а чотирьох площин матеріал буде називатися обрізним. До такого типу відносяться обрізна дошка, брус і дрібний брусок.

Якщо ви шукаєте де купити якісний пиломатеріал за вигідною ціною, то хочемо порекомендувати вам сайт виробника якісних пиломатеріалів Woodpartner — https://woodpartner.com.ua/ . Компанія Вудпартнер виготовляє високоякісні пиломатеріали, виконує доставку за адресою при великих обїемах замовлень. Також доступні для замовлення як роздрібні так і оптові об’єми.

Існують також вироби з деревини, вимірювані погонних метрах, тому вони називаються погонажем. До них відносяться вагонка, плінтуси, дошки полові. Існують також і клеєні вироби. Це брус клеєний, щити для меблів і колоди.

При обробці матеріалу утворюється широка поверхня, це — пласт. Він поділяється на зовнішній і внутрішній залежно від його знаходження щодо осердя дерева. Це розташування залежить від використовуваної методики розпилювання, яких є три види. Вид матеріалу визначається за розміром поперечного перерізу. Довжина матеріалу не перевищує шести метрів. За індивідуальним замовленням можна замовляти брус або дошки більшої довжини.

Як вибирати якісний пиломатеріал

un

При виборі матеріалу найчастіше люди орієнтуються на знання родичів або знайомих, які мають досвід побудови або обшивки дерев’яного будинку. Можна також звернутися до грамотних фахівців в будівельних магазинах і будмаркетах. Важливо спочатку розуміти, що потрібно для будівництва конкретного будинку або для його обшивки. В цьому випадку можна визначитися з покупкою стандартних матеріалів або замовленням свого виду.

Брус може бути замовлений нестандартного, а індивідуального розміру перетину. В цьому випадку його ціна буде дорожче. Замовлення профільованого бруса також коштує дорожче. Але це більш якісний матеріал з чистової обробкою.


UkrLenta.net: Лента новостей Украина

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*